~~ OSLAVY ~~

Víkendová oslava u nás?

Maximální kapacita restaurace je 62 osob, ideálně však 40.

Oslavy pro 10 - 20 osob bez zvláštních požadavků s koncem do 21 h za běžného víkendového provozu zvládneme také, ale je dobré myslet na rezervaci včas dopředu a ideálně mít předem připravené menu - to výzarně pomůže hladkému průběhu. Oslava však musí skončit nejpozději ve 21h s ohledem na ubytované. Rezervujeme pouze stoly uvnitř restaurace.

Oslavy pro 20 - 33 ubytovaných hostů s rautem od 18h - Limit pro ukončení zábavy je již na ubytovaných oslavencích a jejich vzájemné toleranci :) 

Takovou oslavu pro Vás bohužel nemůžeme připravit v hlavní sezóně - červenec, srpen, září, kdy kolem Roviny proudí spousta turistů a kuchyň i personál pracují na plné obrátky...

Parkování je u nás dostatek, ale zejména v zimních měsících jsme limitováni sněhem :) Potom doporučujeme přijet s menším počtem aut, děkujeme.

Zvláštní požadavky?

Služby, které běžně nemáme v nabídce.


Raut (kombinace teplého, studeného, sladkého) Vám připravíme, ale se začátkem oslavy počítejte až po 18h. Cena rautu se pohybuje od 500Kč bez nápojů.

Uzavřená společnost - Jelikož naše příjmy stojí zejména na víkendových tržbách v restauraci, nemůžeme si dovolit ji jen tak uzavřít. Proto o víkendu účtujeme paušál 20.000 Kč za celodenně zavřený lokál. Děkujme za pochopení. Pokud oslava začíná až po 17h, nic si neúčtujeme.
Korkovné, špuntovné - za lahev vlastního vína 0,7l účtujeme korkovné 150,- a za lahev pálenky či jíného silnějšího pití 0,5l 300,- Lahve Vám vychladíme a dodáme sklo.
Dort si můžete zajistit sami a my Vám ho uskladníme a dodáme servis k podávání. Z našeho okolí můžeme doporučit CAFÉ CHARLOTTE nebo paní Renatu Švarcovou z Hartmanic.
Hlasitá či živá hudba je taktéž možná jen je-li oslavenci obsazený celý penzion.

Výzdobu Vám zajistíme pouze při uzavřené společnosti a na Vaše náklady.