Horký koupací sud


Sychravý podzim, zima nebo brzké jaro je ideální čas na venkovní relaxaci v horké vodě o teplotě 38-39°C.

I u nás už si můžete užívat pohodu a netrápit se špatným počasím, stačí si zabalit plavky a čepici :) Koupací sud je důmyslné zařízení na koupání venku za každého počasí ve dne i večer. Poskytuje příjemné osvěžení a má při správně nastavené teplotě nesporné pozitivní relaxační účinky na celý organismus.

>> Rezervace 48h předem, příprava a nahřátí vody z 10°C trvá cca 5h, max kapacita 4 hosté <<

Blahodárná koupel

Pobyt v horké vodě zapříčiní nárůst tělesné teploty až na 42 °C a tím tělo aktivuje imunitní síly. Koupel urychluje metabolismus, má relaxační účinek, očištuje, potlačuje stres a únavu, zvyšuje odolnost těla. Pro krásnou pleť se po koupeli ochlaďte studenou vodou, vzduchem nebo sněhem a zabalte se např. do prostěradla. Je fajn se ochlazovat i v průběhu koupele ;)

S sebou

Vy si připravte plavky a čepici (hlavně při větru a mrazu) a my Vám poskytneme bavlněnou wellnes plachtu, košík dřeva. Večer půjdete s petrolejkou :)

Pitný režim

Při pobytu v horké vodě se nemá zapomínat na dostatečný přísun nealko-tekutin, aby nedošlo k dehydrataci organismu. Tělo se potí podobně jako v sauně.

Pozor na vítr

Pozor při větrném a chladném počasí je nutné ponořit se do vody až po bradu a používat čepici, jinak může dojít ke strnutí šíje a bolestem krční páteře.

!!! Kontraindikace !!!

Kontraindikace k použití sudu jsou: akutní infekce, těhotenství, menstruace, srdeční a oběhové nemoci, vaskulární kůže a klaustrofobie. 

Ceník sudování včetně osušek

  • Hodinová koupel pro 1-2 hosty - 1200 Kč
  • Navazující hodinová koupel bez výměny vody a dalších osušek pro 1-2 hosty - 400 Kč
  • Hodinová koupel pro 3-4 hosty - 1500 Kč
  • Navazující hodinová koupel bez výměny vody a dalších osušek pro 3-4 hosty - 450 Kč