Ubytování se snídaní


Pokoje jsou zajímavě řešeny jako mezonetové a ubytovací část je citlivě a vkusně vybavena starobylým nábytkem. Každý pokoj má vlastní moderní koupelnu se sprchovacím koutem a wc. Zapůjčit lze dětskou postýlku a je tu možnost i přistýlky.

K dispozici jsou dva 2-lůžkové, tři 4-lůžkové a jeden 6-lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízenímTV a internetemV ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Parkování je celoročně před chatou, kola a lyže Vám uschováme. Vychovaní domácí mazlíčci jsou vítáni.

Dva mezonetové pokoje 2+1

Pokoje jsou vybaveny dvoulůžkem v patře, dole potom skříňí a rozkládací pohovkou, která může sloužit jako přistýlka. Součástí pokojů jsou koupelny a WC. V ceně pobytu je pro hosty vždy ručník s mýdlem.

Tři mezonetové pokoje 4+0

Pokoje jsou vybaveny dvoulůžkem, pohovkou, skříňí, v patře jsou dvě jednolůžka. . Součástí pokojů jsou moderní koupelny se sprchovacím koutem a WC. Každý zde má připravený ručník a mýdlo.

Jeden mezonetový pokoj 4+2

Šestilůžkový pokoj pro velké rodiny nebo partu kamarádů je navíc k dvěma dvoulůžkovým postelím (jedna v patře) vybavený rozkládacím gaučem, Taktéž je tu koupelna, ručníky, mýdla.

Snídaně formou bufetu

Denně čerstvé rohlíky, chléb, oblíbená vajíčka, domácí pomazánky, šunka, sýry, koláč. Zdravější verze je zase bílý jogurt, vločky, ovoce, místní marmelády a med. Snídaně se podává od 8:00-10:00.

Společné posezení

Pro posezení s přáteli nebo seznámení na "neutrální půdě" je tu společný prostor, který se nachází na ochozu nad restaurací a je určen pouze pro ubytované. 

Hernička a venkovní hřiště

Na nejmenší návštěvníky zde čeká veselý dětský koutek se spoustou dřevěných hraček, dětských knížek a her. Venku před chatou zase pískoviště, houpačky a prolézačky.

Úschovna lyží a kol

Vaše zimní i cyklistické vybavení uschováme v temperované lyžárně/kolárně, která je přístupná jak z interiéru tak i exteriéru. Případně další kola uložíme do garáže.


Ubytování se psem

Psi, pejsani, pejsci, čumáčci našich hostů jsou na Rovině vítaní za poplatek 150Kč/den.

Nesnášenlivý, štěkající a zavánějící pes bohužel do penzionu ani restaurace nepatří, všichni jistě ví proč.

Může se stát, že je u nás ubytovaných psů více, a tak je nutné, aby psi byli vzájemně snášenliví - potyčky v restauraci, na chodbách, zahradě mohou vést k další eskalaci, jako například poranění dětí, hostů, personálu, koček, hádkám, ničení vybavení...

Hosté penzionu i restaurace mějte svého psa po celou dobu návštěvy na vodítku. Děkujeme!


Dárkový poukaz na „ROVINU“

Udělejte radost svým nejbližším a připravte jim příjemné překvapení v podobě pobytu v klidném prostředí, s výborným jídlem a komfortně vybavenými pokoji stylovým nábytkem. Ideální, vkusný dárek, co říkáte? 

Voucher vystavíme v hodnotě, která Vám bude vyhovovat. Uplatnit jej můžete v restauraci (bohužel ne na alkohol kvůli jiné sazbě DPH), při ubytování nebo i na koupel v horkém sudu.  Poukazy jsou k dostání v restauraci nebo k zaslání poštou. Doporučujeme všem si ubytování včas dopředu zarezervovat tady  Platnost poukazu je neomezená, ale ceny služeb se mohou měnit...

Takto vypadá poukaz zasílaný e-mailem...

 • Poukaz lze čerpat pouze jednorázově a nevracíme na něj. 
 • Poukaz nelze použít na úhradu alkoholických nápojů - jiná sazba DPH :(
 • Platbu poukazem dejte vědět obsluze dopředu.
 • Poukazy zasíláme pouze na základě uhrazení zálohové faktury. 
 • Cena poštovného a balného je 90 Kč s DPH (pobočka Zásilkovny).

Objednávka dárkového poukazu

 • Vyberte
 • vyzvednu na Rovině
 • vyzvednu v Týmlova 14, P4 Michle
 • poslat jen e-mailem
 • poslat do Zásilkovny za 90Kč
https://www.zasilkovna.cz/pobocky

Ceny ubytování

Ceny a podmínky ubytování na Booking.com nebo u jiných zprostředkovatelů se liší.

Podmínky rezervace a storna

 • rezervace je platná v den připsání 50% zálohy na náš účet
 • poplatek za zrušení rezervace 0-14 dnů před příjezdem je 100% zálohy
 • poplatek za zrušení rezervace 15-30 dnů před příjezdem je 50% zálohy
 • poplatek za zrušení rezervace 31 a více dnů před příjezdem je 0% zálohy
 • Cena za ubytování je již včetně snídaně, poplatků obci a DPH. Doplatek za ubytování se hradí v den příjezdu, platit můžete hotově i katrou.
 • Ceny a podmínky ubytování na Booking.com nebo u jiných zprostředkovatelů se liší.
 • Sleva za pobyt 6 a více nocí je 5%. Příplatek za pobyt na jednu noc je 250Kč/pokoj.