Ubytování se snídaní

Pokoje jsou zajímavě řešeny jako mezonetové a ubytovací část je citlivě a vkusně vybavena starobylým nábytkem. Každý pokoj má vlastní moderní koupelnu se sprchovacím koutem a wc. Zapůjčit lze dětskou postýlku a je tu možnost i přistýlky.

K dispozici jsou dva 2-lůžkové, čtyři 4-lůžkové a jeden 6-lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízenímTV a internetemV ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Parkování je celoročně před chatou, kola a lyže Vám uschováme. Vychovaní domácí mazlíčci jsou vítáni.


Dva mezonetové pokoje 2+1

Pokoje jsou vybaveny dvoulůžkem v patře, dole potom skříňí a rozkládací pohovkou, která může sloužit jako přistýlka. Součástí pokojů jsou moderní koupelny a WC. V ceně pobytu je pro hosty vždy ručník s mýdlem.

Čtyři mezonetové pokoje 4+0

Pokoje jsou vybaveny dvoulůžkem, pohovkou, skříňí, v patře jsou dvě jednolůžka. . Součástí pokojů jsou moderní koupelny se sprchovacím koutem a WC. Každý zde má připravený ručník a mýdlo.

Jeden mezonetový pokoj 4+2

Šestilůžkový pokoj pro velké rodiny nebo partu kamarádů je navíc k dvěma dvoulůžkovým postelím (jedna v patře) vybavený rozkládacím gaučem, Taktéž je tu koupelna, ručníky, mýdla.

Snídaně formou bufetu

Denně čerstvé rohlíky, chléb, oblíbená vajíčka, domácí pomazánky, šunka, sýry, koláč. Zdravější verze je zase bílý jogurt, vločky, ovoce, místní marmelády a med. Snídaně se podává od 8:00-10:00.

Společné posezení

Pro posezení s přáteli nebo seznámení na "neutrální půdě" je tu společný prostor, který se nachází na ochozu nad restaurací a je určen pouze pro ubytované. 

Hernička a venkovní hřiště

Na nejmenší návštěvníky zde čeká veselý dětský koutek se spoustou dřevěných hraček, dětských knížek a her. Venku před chatou zase pískoviště, houpačky a prolézačky.

Úschovna lyží a kol

Vaše zimní i cyklistické vybavení uschováme v temperované lyžárně/kolárně, která je přístupná jak z interiéru tak i exteriéru. Případně další kola uložíme do garáže.


Dárkový poukaz „Noci pod šumavskými hvězdami“

Udělejte radost svým nejbližším a připravte jim příjemné překvapení v podobě pobytu v klidném prostředí s kvalitní obsluhou, výborným jídlem a komfortně vybavenými pokoji stylovým nábytkem. Ideální, vkusný dárek, co říkáte? 

Poukaz vystavíme v hodnotě, která Vám bude vyhovovat. Uplatnit jej můžete v restauraci, při ubytování nebo i na koupel v horkém sudu.  

Cena voucheru: dle Vašeho přání (vč. DPH). 

Poukaz lze čerpat pouze jednorázově a nevracíme na něj. Děkujeme za pochopení. Zatím jej zasíláme pouze elektronicky. Doporučujeme všem si ubytování včas dopředu zarezervovat emailem.

Objednávka dárkového poukazu


Ceny ubytování

Podmínky rezervace a storna

  • rezervace je platná v den připsání 50% zálohy na náš účet
  • poplatek za zrušení rezervace 0-14 dnů před příjezdem je 100% zálohy
  • poplatek za zrušení rezervace 15-30 dnů před příjezdem je 50% zálohy
  • poplatek za zrušení rezervace 31 a více dnů před příjezdem je 0% zálohy

Cena za ubytování je již včetně snídaně, poplatků obci a DPH. Doplatek za ubytování se hradí v den příjezdu.

Na místě můžete platit hotově i katrou