Privátní finská sauna


Po horském výstupu, po dlouhé procházce lesem, po dřině na běžkách nebo třeba po jízdě na kole v sychravém počasí je příjemné prohřát celé tělo, zpomalit a odpočívat. Saunování patří mezi jedny z nejstarších regeneračních a relaxačních metod. 

>> Rezervace 6h předem, kapacita 4 hosté, začátek od 16h, 18h, 20h <<

Naše finská sauna

Saunu nabízíme pouze ubytovaným hostům. Rezervace jsou privátní, a tak budete v přítomnosti jen rodiny nebo přátel. Saunu najdete v samostatném domečku s travnatou střechou na zahradě a jeho součástí je terasa s ochlazovací kádí o objemu 700l, odpočívárna s místem pro odložení svršků a hlavně potírna - nahříváme na 85-95 °C.

Saunu je možné rezervovat nejpozději 6h předem. Začátek prodedury je vždy od 16:00, 18:00, 20:00.

Saunu si můžete objednat už při rezervaci pobytu nebo později v aplikaci Alfréd, která slouží i pro online check-in. Budete potřebovat 6místný kód, který jste održeli s potvrzením (např. LA9KFS - není to číslo rezervace).

Ceník saunování

  • 90 minut pro 1 - 690 Kč
  • 90 minut pro 2 - 790 Kč
  • 90 minut pro 3 - 890 Kč
  • 90 minut pro 4 - 990 Kč

V ceně

je vyhřátí sauny, napuštění kádě vodou, 90 minutový pobyt, saunové prostěradlo, ručník, voda a závěrečný úklid.

Naše pravidla saunování

Před zahájením saunování zvažte svá zdravotní rizika a omezení. Vstup do sauny a ochlazování je na vlastní nebezpečí a osoba, která do ní vstupuje, je zodpovědná za svoje chování a za stav svého zdraví. Celá naše pravidla saunování, kontraindikace a doporučení si přečtěte ZDE